Obrazové ohlédnutí z mistrovství Evropy v Göteborgu.

Přinášíme vám fotogalerii z MS v krosu 2007 v keňské Mombase.

Fotogalerie z Velké ceny Ústí nad Labem

Obrazové ohlédnutí z Velké ceny Ústí nad Labem.

Francis Obikwelu atletem Evropy

Portugalský sprinter, dvojnásobný mistr Evropy byl v anketě EAA zvolen atletem starého kontinentu pro rok 2006. Roman Šebrle obsadil 5. místo.
Obikwelu se stal vítězným mužem v anketě Waterford Crystal European Athlete pro rok 2006. Stříbrný medailista z olympijských her získal letos v Göteborgu double, když zvítězil v běhu na 100 i 200 metrů. Na nejkratším sprintu se navíc o jednu setinu vešel pod 10 vteřin.Na druhém místě se umístil…