Výběrové řízení na pozici účetní

ČAS informuje
středa 24. července 2024

Staňte se klíčovou součástí našeho týmu! Český atletický svaz hledá nadšeného a precizního kolegu/kolegyni na pozici účetní.

Koho hledáme?

  • Jste nadšenec do čísel a sport vám není cizí? Pak hledáme právě Vás!
  • Hledáme posilu na plný nebo zkrácený úvazek.

Co vás čeká?

  • Zajímavá práce, která kombinuje prostředí vrcholového sportu a světa čísel.
  • Vedení a kontrola účetnictví v souladu s aktuálními předpisy a zákony.
  • Účtování banky a plateb, příprava přiznání k DPH a účetních závěrek.
  • Kontrola a příprava dat pro výstupy k čerpání rozpočtu.
  • Vyhotovování podkladů pro vyúčtování dotací a darů.
  • Správa majetku a inventarizace.
  • Práce s docházkovým systémem a zpracování dalších přehledů zaměstnanců.
  • Spolupráce s týmem účetních, mzdovou účetní, auditorem a daňovým poradcem.
  • Práce v systému ABRA Gen.
  • Komunikace s poskytovateli a dodavateli služeb, úřady a pojišťovnami.

Co byste měl(a) umět?

  • Praxe na pozici účetní.
  • Znalost českých účetních předpisů.
  • Pečlivost, systematičnost a zaměřenost na detail by Vám neměly být cizí.
  • Uživatelská znalost MS aplikací (především Excelu).
  • Angličtina alespoň na základní úrovni.

Výhodou:

  • VŠ ekonomického směru.
  • Zkušenost s vedením účetnictví v neziskovém sektoru.
  • Znalost systému ABRA Gen.

Nabízíme:

  • Práci v dynamickém týmu v prostředí vrcholového sportu.
  • Profesionální a osobní rozvoj.
  • Práci na plný i zkrácený úvazek, podle Vašich potřeb.
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
  • Nástup: ihned nebo dle dohody.

Jak se přihlásit? Pošlete nám svůj životopis a pár řádků o sobě na email atletika@atletika.cz do 15. srpna 2024. Nezapomeňte uvést, proč právě Vy jste ideální kandidát!

Těšíme se na Vás v kanceláři na Praze 6.

Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho týmu.